Služby

Autoservis osobných vozidiel

Poskytujeme kompletný autoservis osobných vozidiel. Náš autoservis zabezpečuje mechanické opravy, 3D geometriu, diagnostiku motorov, servisné prehliadky, kompletný olejový servis osobných vozidiel a mnoho ďalšieho.

Servis a opravy klimatizácie

Zabezpečujeme kompletný servis, opravy a plnenie klimatizácie. Taktiež vykonávame aj opravy autoklimatizačných trubiek, dezinfekciu a čistenie klimatizácie.

Pneuservis

Pneuservis zabezpečuje pneuservisné služby na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Zabezpečujeme pneuservis pre osobné, VAN a offroad automobily. Taktiež poskytujeme mimosezónne uskladnenie pneumatík.

3D geometria

3D geometria je najnovšia a najpresnejšia technológia merania. 3D geometriu realizujeme na najmodernejších zariadeniach od talianskeho výrobcu.

Predaj náhradných dielov

Taktiež ponúkame aj predaj náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá.

Zobraziť náhradné diely »

Príprava STK a EK

V našom autoservise ponúkame tiež prípravu vozidiel na STK a EK kontroly.

Servis firemných vozidiel  

Organizáciám s vozovým parkom ponúkame kompletný servis firemných vozidiel. Servis firemných vozidiel zahŕňa pravidelné servisné prehliadky, mechanické a elektrické opravy, pneuservis, uskladnenie pneumatík a kompletnú starostlivosť o firemné vozidlá.

Diagnostika motorov  

Ponúkame kompletnú diagnostiku motorov a ostatných systémov všetkých značiek. Diagnostika motorov dokáže prečítať informácie o prípadných závadách, prevádzať rôzne nastavenia alebo čítať údaje z čidiel aj za prevádzky vozidla.

Predaj pneumatík a diskov

Zabezpečujeme predaj rôznych typov pneumatík a diskov. Predaj pneumatík a diskov je zameraný nielen na osobné, ale aj úžitkové vozidlá.

Bezplatný spätný zber pneumatík

Možnosť bezplatného spätného zberu pneumatík spoluprácou ELT Management Company Slovakia s.r.o.

Renovácie

Poskytujeme komplexné renovácie veteránov - automobilov, motocyklov, pri dodržaní dobovej zhodnosti konkrétneho vozidla.

Zobraziť renovácie »

Predaj náhradných dielov »

 

Služby
Služby
Služby
Služby